GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
В МВС створили Управління моніторингу дотримання прав людини

У структурі Міністерства внутрішніх справ України створено управління моніторингу дотримання прав людини, повідомляє ЮРЛІГА. Вимоги до працівників підрозділу допоможуть розробити експерти консультативної місії ЄС в Україні.

Новостворене управління буде моніторити, вивчатита аналізувати проблемні питання, пов’язані з порушенням прав людини в роботі МВС та центральних органах виконавчої влади, діяльність яких координує Кабмін через Міністра внутрішніх справ відповідно до міжнародних стандартів у галузі правоохоронної діяльності.

Про це представникам Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні повідомила заступниця Міністра Тетяна Ковальчук під час зустрічі 23 травня.

Вона також зазначила, що створення такого підрозділу є надзвичайно актуальним, оскільки дотримання прав людини є пріоритетом розвитку сучасного демократичного суспільства.

Представники КМЄС підтримали МВС у даному питанні та запропонували експертну підтримку на етапі визначення пріоритетних напрямків діяльності підрозділу, розробці кваліфікаційних вимог до кандидатів на посади в підрозділ і механізмів налагодження комунікації в межах відомства і поза ним.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.