GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
В Україні створюють каталог соціальних підприємств

ГО «СОЦІУМ-ХХІ» спільно з Western NIS Enterprise Fund закінчує опитування щодо актуального стану соціальних підприємств України. За його результатами буде створений та опублікований у липні на сайті Всеукраїнського ресурсного центру з розвитку соціального підприємництва (www.socialbusiness.in.ua). Участь у опитуванні та подальша публікація в Каталозі безкоштовна, повідомляється на сайті ГУРТу

На данний момент у каталозі вже є 140 соціальних підприємств. Це організації, які (незалежно від організаційно-правової форми) вирішують соціальні чи екологічні проблеми. У вас ще є можливість потрапити до списку таких підприємств.

Якщо хоча б один з наступних критеріїв відповідає діяльності вашої організації — надсилайте анкету, аби вас включили до каталогу:

  • працевлаштування вразливих груп населення (ветерани АТО, вимушені переселенці, малозабезпечені, люди з інвалідністю та ін.)
  • частина чи весь прибуток від діяльності спрямовується на підтримання статутної діяльності ГО, БО чи БФ
  • частина чи весь прибуток виділяється на фінансування окремих видів послуг для соціально вразливих груп населення або підтримки соціальних, культурних чи спортивних заходів, проектів


НАДІСЛАТИ АНКЕТУ


Розміщення інформації про соціальне підприємство у Каталозі допоможе вам:

  • Розповісти всій Україні про вашу соціальну чи екологічну місію, історію створення та діяльність. Чудова можливість, щоб про вас заговорили ще більше!
  • Отримувати сповіщення про грантові та кредитні програми для соціальних підприємств, навчальні курси, тренінги та форуми, тощо.
  • Отримати можливість пільгового кредитування від Western NIS Enterprise Fund до 3 років (ставка за кредитом 5-10% річних).
  • Долучитися до спільноти соціальних підприємців та знайти потенційних бізнес-партнерів чи об’єднатися в асоціацію.

Каталогом зможуть користуватися усі, хто цікавиться соціальним підприємництвом, хто мріє створити своє соціальне підприємство та всі, хто прагне отримувати якісні послуги, купувати хороші товари та при цьому приносити користь іншим.

Контакти:

ГО «Соціум-ХХІ»
Марина Гончарова
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
063 364 74 75

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.