GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
Як в Україні планують розвивати громадянське суспільство
  • Written by Громадський простір
  • 0 comments

Кабінет міністрів України затвердив План заходів на 2017 рік щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, повідомляє Громадський простір.

“План був ретельно обговорений в робочих групах з представниками громадянського суспільства. Він передбачає розроблення ряду законопроектів, які унормовують реєстрацію і діяльність громадських організацій, модельного статуту громадської організації, удосконалення механізму формування і організації діяльності громадських рад при органах виконавчої влади. Головне, ми передбачили удосконалення механізму виділення коштів для державної підтримки громадських об’єднань, в тому числі об’єднань людей з інвалідністю та ветеранів», – про це заявив під час засідання Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідного урядового розпорядження. 

В рамках плану буде розширено перелік організацій, яким буде надана фінансова підтримка, запроваджено «єдине вікно» щодо реєстрації релігійних організацій, забезпечено супровід законопроектів «Про місцевий референдум», «Про гарантії свободи мирних зібрань», «Про загальні збори (конференції) членів територіальної громади за місцем проживання». 

Віце-прем’єр-міністр зазначив, що План також передбачає скасування податків для одержувачів благодійної допомоги. Відповідні зміни до Податкового кодексу наразі розробляються Мінфіном. 

«Спільно з представниками громадськості та міжнародними партнерами буде удосконалена система надання соціальних послуг та проведені заходи з підвищення громадянської освіти», – підкреслив Геннадій Зубко. 

Проект USAID «Громадяни в дії» займався адвокацією цієї постанови в рамках напрямку «Сприяння державній політиці розвитку громадянського суспільства». 

«Цей документ запрацює лише у випадку якщо громадські організації долучаються до його реалізації. Найважливіше зараз – увійти в робочі групи міністерств-виконавців. Проект «Громадяни в дії» готовий допомогти Вам це зробити», – зазначив керівник проекту Максим Лациба

З пропозиціями звертайтесь на пошту This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. чи за телефоном +38 044 599 42 51 

ОЗНАЙОМИТИСЬ З ПЛАНОМ ЗАХОДІВ 

За інформацією Урядового порталу та dovidnyk.org.ua

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.