GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
Відкрито реєстрацію на цьогорічну Олімпіаду юридичних клінік з консультування клієнтів
  • Written by LegalSpace
  • 0 comments

Офіційну реєстрацію в Олімпіаді юридичних клінік з консультування клієнтів розпочато та опубліковано офіційні фабули змагань. Захід відбудуться 10-12 березня 2016 року в місті Острозі, Рівненська область.

Реєстраційна форма доступна за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1hkN9SLBSPuhHZcuTGrcEWhYUtZqZM_2P-xpqiJs0pGY/edit?usp=drive_web 

Зверніть увагу, що ця форма є обов'язковою для заповнення!

Тільки команди, які пройдуть реєстрацію за цією формою будуть зараховані як учасники Олімпіади з консультування клієнтів. 
Реєстрація триватиме до 25 лютого 2016 року включно.

Також просимо відразу, як вам буде відомо про дати та час приїзду/від'їзду - повідомити про це на електронну скриньку This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. організаторів. В темі листа вказуйте назву юридичної клініки. Зверніть увагу, що кімнати для проживання будуть готові вже 9 березня і виїхати з них можна буде 13 березня (ранній в'їзд, пізній виїзд).

Програму заходу буде сформовано ближче до кінця лютого, коли вже буде відома точна кількість учасників.

Офіційні фабули змагань у додатку.

У випадку виникнення будь-яких додаткових питань - звертайтеся на електронну адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. або за телефоном 097 703 48 55.

Керівник проекту: Марія Цип'ящук 

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.