GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
Увага! Конкурс для студентів юридичних клінік
  • Written by LegalSpace
  • 0 comments

Українська фундація правової допомоги та Асоціація юридичних клінік України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» оголошують конкурс творчих робіт «Юридична клініка: Шлях до правничої професії»

До участі в конкурсі запрошуються студенти юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів України, які залучені до роботи юридичних клінік.

Під час написання робіт перед студентами постане складне, але цікаве завдання – визначити роль юридичної клініки у становленні студентів у професійному житті.

Вимоги до конкурсних робіт:

1. Роботи, що подаються на конкурс, мають бути подані у вигляді есе та зосереджені на визначенні ролі юридичної клініки на шляху до юридичної професії для студентів.

2. Мова написання: українська.

3. Шрифт: 12 кеглем, Times New Roman, з одинарним інтервалом.

4. Кількість знаків: 3-5 тис.

Критерії оцінки конкурсних робіт:

  • загальна ерудиція конкурсанта,
  • вміння оригінально подати та логічно сформулювати думку,
  • грамотність викладу,
  • наявність історії успіху або прикладу із практики діяльності в юридичній клініці, що ілюструє найбільш вагомий отриманий студентом досвід або суспільно значущий внесок.

Конкурсні роботи надсилайте на електронну пошту This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. до 18 березня 2015 р. із зазначенням у темі повідомлення: «Юридична клініка. Студентський конкурс робіт». Разом із студентською роботою необхідно буде подати заповнену аплікаційну форму на участь у конкурсі.

Щоб заповнити аплікаційну форму, перейдіть за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1wwSpr4hkdZAms4p8N92SqFNiT6482XSeq71kkGQbB3U/viewform

Оцінювати конкурсні роботи будуть залучені члени правління Асоціації Юридичних клінік України (АЮКУ) та представники неурядових громадських організацій. Автори найкращих творів будуть нагороджені цінними призами. Головний переможець буде нагороджений спеціальнім призом Конкурсу – участю в міжнародній щорічній конференції з розвитку юридичних клінік. Також найкращі твори будуть надруковані в регіональних ЗМІ та використані при підготовці публікацій - буклетів про діяльність юридичних клінік України.

Результати конкурсу буде оголошено на початку квітня 2015 року.

Нагородження переможців відбудеться у Києві – за участі 10 найкращих авторів творів, представників громадських організацій, АЮКУ.

Контакти для зв`язку:

Контактна особа: Катерина Хільчевська

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , тел.: (044) 280-67-40

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.