GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
Весняна школа юридичної клінічної освіти

Українська фундація правової допомоги та Асоціація юридичних клінік України провела школу юридичної клінічної освіти «Стандарти діяльності юридичних клінік» 1-4 квітня 2014 року у м. Львові для 20 керівників та координаторів юридичних клінік українських вузів, що пройшли конкурсний відбір.

У проведенні Школи в якості тренерів взяли участь українські фахівці в галузі юридичної клінічної освіти та міжнародні експерти із стратегічного розвитку, зокрема, Віталій Єлов, Андрій Галай, Аркадій Гутніков, Максим Лоджук, Юлія Матвеєва,Віктор Янишен та інші.

Тематика Школи охоплює ключові питання організації та діяльності юридичних клінік: від організаційних основ до повсякденних питань, що стосуються  методик роботи з потенційними клієнтами. «…Однією з найгостріших проблем викладання в юридичних клініках є невикористання кураторами інтерактивних методів навчання», — зазначив Андрій Галай

«Коли ми говоримо про стандарти діяльності ЮК, потрібно розуміти специфіку роботи університетських викладачів і тому при складанні такого документу враховувати можливий розклад куратора клініки», — наголосив Віталій Єлов.

Школа сприяє вдосконаленню роботи мережі юридичних клінік та має на меті виховати нове покоління юристів на основі єдиних стандартів, обміну досвідом та запровадження інноваційних видів діяльності. За словами тренера Аркадія Гутнікова,  зіставлення плюсів і мінусів ідеї залучення ЮК до надання безоплатної правової допомоги, гарантованої державою, увиразнює питання звітності цих університетських підрозділів перед органами влади та піднімає проблему відповідальності, до якої студенти ще не готові в силу природних обставин.

У рамках проекту учасники брали участь у дискусіях, інтерактивних тренінгах, вдосконалювали навички інтерв’ювання та консультування.

Участь у Школі для кураторів юридичних клінік безкоштовна. Згідно з правилами, з однієї юридичної клініки участь у школі може взяти один представник.

Матеріали школи для завантаження за посиланням 

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.