GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
Анонс. Уточнено про проведення зимової школи юридичної клінічної освіти
  • Written by LegalSpace
  • 0 comments

Українська фундація правової допомоги та Асоціація юридичних клінік України перенесли дати проведення зимової школи «Юридична клінічна освіта 2014: стандарти діяльності юридичних клінік» на 1-4 квітня.

Школа мала пройти в кінці лютого, але у зв’язку зситуація, що склалася у державі організатори змінили дати.

«Правовий Простір» нагадує учасникам, що навчання сприятиме подальшому удосконаленню та застосуванню у повсякденній практиці єдиних стандартів діяльності юридичних клінік. Посилить спроможність кураторів юридичних клінік до викладання та інших видів діяльності у рамках роботи. Створить можливості обміну досвідом для подальшого активного функціонування мережі юридичних клінік.

Також учасники школи познайомляться з досвідом роботи Мережі Центрів правової інформації та консультацій, дізнаються про електронну систему реєстрування відвідувачів Центрів, сервіси «Правового Простору».

Тематика Школи охопить ключові питання організації та діяльності юридичних клінік: від організаційних основ до повсякденних питань правозахисту і правопросвіти.

Зимова школа проходитиме у Львові за адресою: готель «Львів», проспект В. Чорновола, 7.

Організатори забезпечують учасників зимової школи харчуванням та проживанням і покривають витрати на проїзд.

Попередня програма школи у додатку, доступна для ознайомлення.

В цілому захід сприятиме вдосконаленню діяльності мережі юридичних клінік з виховання нового покоління юристів на основі єдиних стандартів та найкращих практик, обміну досвідом та запровадження інноваційних видів діяльності для залучення студентів до юридичних клінік. Здійснюватиметься навчання за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.