GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
Анонс. Відбудеться зимова школа юридичної клінічної освіти
  • Written by LegalSpace
  • 0 comments

Асоціація юридичних клінік України та Українська Фундація правової допомоги за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» оголошують конкурс на участь у зимовій школі «Юридична клінічна освіта 2014: стандарти діяльності юридичних клінік».

Навчання сприятиме подальшому удосконаленню та застосуванню у повсякденній практиці єдиних стандартів діяльності юридичних клінік. Посилить спроможність кураторів юридичних клінік до викладання та інших видів діяльності у рамках роботи. Створить можливості обміну досвідом для подальшого активного функціонування мережі юридичних клінік.

Тематика Школи охопить ключові питання організації та діяльності юридичних клінік: від організаційних основ до повсякденних питань правозахисту і правопросвіти.

Зимова школа проходитиме у Львові з 25 по 28 лютого 2014 року за адресою: готель «Львів», проспект В. Чорновола, 7.

До участі у Школі запрошуються керівники та координатори юридичних клінік українських вузів. Всього за результатами аналізу заявок буде відібрано 20 осіб.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму та надіслати її до 14 лютого на обидві адреси: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. та This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. з зазначенням у заголовку повідомлення: «Заявка на зимову школу».

Участь у школі має можливість взяти один представник від однієї юридичної клініки.
Організатори забезпечують учасників зимової школи харчуванням та проживанням і покривають витрати на проїзд.

В цілому захід сприятиме вдосконаленню діяльності мережі юридичних клінік з виховання нового покоління юристів на основі єдиних стандартів та найкращих практик, обміну досвідом та запровадження інноваційних видів діяльності для залучення студентів до юридичних клінік.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.