GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
Анонс. Юридична клініка: що це для нас та чому ми тут?
  • Written by LegalSpace
  • 0 comments

Наприкінці січня – у лютому 2014 року Асоціація юридичних клінік проводить конкурс студентських робіт на тему: «Юридична клініка: що це для нас та чому ми тут?». Метою конкурсу є популяризація діяльності юридичних клінік серед студентів, а також пожвавлення їх активності в діяльності інших юридичних клінік.

Конкурс проводиться по всій Україні, та в усіх ВНЗ, де є юридичні клініки. До участі у ньому запрошуються студенти юридичних спеціальностей ВНЗ України, які залучені до роботи юридичних клінік.

Вимоги до есе: конкурсна робота має бути подана у формі есе та написана студентом юридичного факультету, що залучений (-а) до діяльності юридичної клініки; есе має бути присвячене розповіді про юридичну клініку, її діяльність, важливість отриманого досвіду для студента, професійні навички, що були здобуті під час праці та навчання в юридичній клініці й роздуми щодо важливості юридичних клінік в соціально-правових реаліях сьогодення. Текст есе має бути українською мовою, 12 кеглем, TimesNewRoman, з одинарним інтервалом. Вимоги до кількості знаків – 3-5 тис.

Критеріями оцінки конкурсних робіт є: оригінальність подачі, логічність викладення матеріалу, історія успіху, чітко виражена позиція чи погляд автора, приклад із практики діяльності в юридичній клініці, що ілюструє найбільш вагомий отриманий студентом досвід.

Конкурсні роботи надсилайте на електронну пошту This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. до 17 лютого 2014 року з зазначенням у темі повідомлення: «Конкурс робіт юридичних клінік України». Разом із есе необхідно буде подати заповнену аплікаційну форму на участь у конкурсі (форма за посиланням).

Оцінювати конкурсні роботи будуть залучені члени правління Асоціації Юридичних клінік України (АЮКУ) та представники неурядових громадських організацій. Автори найкращих творів будуть нагороджені цінними призами. Головний переможець буде нагороджений спеціальнім призом Конкурсу – участю в міжнародній щорічній конференції з розвитку юридичних клінік. Також найкращі твори будуть використані при підготовці публікацій: буклетів про діяльність юридичних клінік України (та надруковані в регіональних ЗМІ).

Результати Конкурсу буде оголошено 27-28 лютого 2014 року.

Нагородження переможців відбудеться в м. Києві (в березні) – за участі 10 найкращих авторів творів, представників громадських організацій, АЮКУ.

Конкурс проводиться спільно з Українською фундацією правової допомоги та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти для зв`язку:

Контактна особа: Оксана Тарапатова

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ,

тел.: (044) 280-67-40

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.