GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
Асоціація юридичних клінік України запрошує юридичні клініки та партнерів до участі у Всеукраїнському з’їзді-конференції

У м. Біла Церква 4-5 жовтня 2019 року Асоціація юридичних клінік України проведе черговий щорічний З'їзд юридичних клінік. Захід пройде на базі юридичної клініки «Право та практика» Білоцерківського національного аграрного університету.

З'їзд юридичних клінік – традиційний та важливий захід для спільноти юрклінік (ЮК), і цьогоріч він проходитиме в оновленому форматі конференції з інтерактивними сесіями, панельними дискусіями та творчими майстернями. Однією з головних цілей зустрічі є сприяння розвитку ініціативності та лідерства юридичних клінік.

Програма З'їзду охоплюватиме 4 блоки:
• організаційні питання діяльності Асоціації,
• фінансова просвіта,
• партнерські ініціативи, включаючи презентацію трьох проектів-переможців конкурсу регіональних ініціатив для юридичних клінік,
• окремий блок із розвитку ЮК.

Серед запрошених спікерів – представники партнерських організацій з України: Української Фундації правової допомоги, Української Гельсінської спілки з прав людини, Мережі правового розвитку, а також іноземні колеги з Польщі, Німеччини та Великобританії, які поділяться своїм досвідом та долучаться до обговорень. Детальніше про захід можна дізнатися на лендингу З'їзду.

З'їзд-конференція Асоціації юридичних клінік України 2019 відбудеться за підтримки Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".
Інформаційними партнерами заходу є газета "Юридичний вісник України" та видавництво "Юрінком-Інтер".

 

 

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.