GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
Молоді ромські активістки дізналися про стипендіальну програму РОФ
Зустріч у Чернігові Фото: ГО «Романо дром».
Зустріч у Чернігові

У Чернігові на початку травня ромська молодь познайомилася зі стипендіальною програмою РОФ, а саме «Право та гуманітарні дисципліни». Дізнатися корисну освітню інформацію прийшли абітурієнтки та потенційні учасниці програми.

Ініціаторками зустрічі, що пройшла в кінозалі, наданому КП «Обласний молодіжний центр» Чернігівської облради, стали молоді ромські активістки Альона Казанська та Діана Григориченко. Дівчата представляють Чернігівську громадську організацію «Романо дром» і є дійсними стипендіатками програми РОФ.

Зустріч проводив координатор REF LHP в Україні Сергій Пономарьов. Ознайомитися з корисною освітньою інформацією прийшли абітурієнтки та потенційні учасниці програми з Чернігівщини: Анастасія Григориченко, Ольга Дементова, Марина Дементова та Ельвіра Попенко. Дівчата дізналися більше про програму РОФ, отримали рекомендації (як правильно оформляти заявку, які і що писати в есе) та поставити уточнюючі запитання. Підтримати молодих активісток прийшла досвідчена ромська правозахисниця Марина Казанська (на фото в центрі).

29291я

Учасники зустрічі. Фото: ГО «Романо дром».

Відвідування таких заходів – це лише перший невеликий крок, але саме з нього починається бурхливе життя ромського активіста. Тому будьте активними і мотивуйте інших!

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.