GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
Прем'єра фільму "Невидимий батальон" відбудеться в День захисника України
  • Written by LegalSpace
  • 0 comments

Вперше на національному телебаченні 14 жовтня, в День захисника України, транслюватиметься повнометражний фільм "Невидимий батальон" - про участь українських  жінок у війні з Росією. А 27 вересня відбудеться прес-конференція кінопроекту, повідомляють організатори заходу - команда проекту.

На прес-конференції команда «Невидимого батальйону» хоче розказати про те, яку саме проблематику повинен показати фільм: з якою мотивацією жінки ідуть воювати та що їх чекає по поверненні з фронту, які законодавчі обмеження не дозволяють жінкам служити на рівні з чоловіками, та що потрібно для ефективної реабілітації жінок-ветеранок, а також продемонструвати тизери фільму.

Марія Берлінська, продюсерка фільму, так говорить про мету проекту: «По-перше, задокументувати історію, що відбувається прямо зараз, показати, як воюють жінки. Дуже важливо, що героїні фільму – нефейкові люди, що реально знають, що таке обстріли, передова, бій. По-друге, зруйнувати цю стіну для жінок. Тут не може бути ні статі, ні кольору очей, тільки освіта, тільки професіоналізм. І кіно – дуже хороший інструмент, що дозволяє доступно пояснити ці речі суспільству. І нарешті третя мета для мене дуже важлива. Ми програємо інформаційну війну у світі. Через це кіно ми хочемо показати, що у нас не громадянський конфлікт, а російська окупація, вже четвертий рік. Хлопців у формі вже всі бачили, і до них звикли. А у нашому фільмі світ буде бачити, що гинуть і калічаться наші жінки, що вони воюють і перемагають російську армію. І нам не потрібна глибока стурбованість, нам потрібна реальна підтримка».

На заході окрім команди проекту будуть присутні народні депутати та громадські діячі, які займаються темою гендерної рівності в секторі безпеки та оборони.

Спікери:

Марія Берлінська - авторка та директорка проекту «Невидимий батальйон», голова ГО «Інститут гендерних програм», керівник волонтерського Центру підтримки аеророзвідки;

Оксана Якубова – героїня фільму, ветеранка, воювала з 2014 по 2017 рік, була заступником командира батальйону по роботі з особовим складом, військове звання – майор, на даний момент працює головною економісткою Міністерства фінансів;

Оксана Гаврилюк - керівниця ГО “Інформаційно-координаційний центр”, полковник запасу.

Ірина Суслова – народна депутатка, співавторка законопроекту № 6109 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків під час проходження військової служби у Збройних силах України та інших військових формуваннях»

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.