GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
Брифінг: «Подарунок» громадським організаціям від Президента
  • Written by LegalSpace
  • 0 comments

8 вересня в Києві правозахисники поговорять про небезпеку прийняття законопроектів №6674 та №6675, які Президент України Петро Порошенко виніс на розгляд парламенту.

Брифінг на тему «Подарунок» громадським організаціям від Президента, або чому Україна ризикує піти шляхом Росії та Казахстану» почнеться о 13.30 в Українському кризовому медіацентрі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2). Про це повідомляє Тетяна Печончик, голова правління Центру інформації про права людини.

На заході будуть обговорюватися законопроекти №6674 та №6675, винесені в парламент Петром Порошенко, що передбачають накладення додаткових, невиправданих і непропорційних вимог для роботи громадських організацій в Україні.

Спікери брифінгу:

  • Олександр Павліченко, голова правління Української Гельсінської спілки з прав людини;
  • Олександра Романцова, заступниця голови правління Центру громадянських свобод;
  • Зорян Кісь, менеджер з адвокації Freedom House Ukraine;
  • Ольга Скрипник, голова правління Кримської правозахисної групи.

Акредитація журналістів на місці. Додаткова інформація за телефоном (098)594-55-54 або на This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Довідково: Захід організований Центром інформації про права людини спільно з Платформою «Правозахисний порядок денний». Платформа “Правозахисний порядок денний” – неформальна коаліція правозахисних організацій, що працюють у сфері моніторингу, аналізу та розробки законодавства відповідно до основних засад прав людини та основоположних свобод. Учасниками Платформи виступають Українська Гельсінська спілка з прав людини, Харківська правозахисна група, Центр громадянських свобод, Amnesty International в Україні, Центр інформації про права людини, Центр досліджень правоохоронної діяльності, Проект “Без кордонів” ГО Центр “Соціальна Дія”, Євромайдан SOS. 

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.