GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
Гранти ПРООН на організаційний розвиток для громадянського суспільства: запрошення до подання проектних пропозицій
  • Written by Сайт ПРООН в Україні
  • 0 comments

У рамках проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», ПРООН оголошує запрошення до подання проектних пропозицій від організацій громадянського суспільства, зацікавлених в організаційному розвитку. 

грантова програма має на меті надати підтримку невеликим регіональним організаціям громадянського суспільства (ОГС) у подоланні викликів організаційного розвитку та досягненні більш стійкого впливу через покращені процедури внутрішнього врядування, політики та практики.

Метою цієї програми є створення мережі регіональних хабів розвитку організацій громадянського суспільства. Ми шукаємо ОГС регіонального рівня, які зацікавлені у своєму власному організаційного розвитку, мають необхідний потенціал та ресурси для якісних змін, та мають базове розуміння концепції організаційного розвитку.

Очікується, що завдяки участі в програмі відібрані ОГС підвищать свою ефективність за наступними напрямками:

  • більш ефективно виконуватимуть свою місію в сфері демократизації і прав людини, займаючи роль регіонального лідера в обраному напрямку роботи;
  • мобілізовуватимуть місцеві ОГС на виконання спільних ініціатив і проектів, діючи за принципом «перший серед рівних» (не монополізуючи напрямки, а сприяючи рівному розвитку всіх партнерів);
  • сприятимуть активному мережуванню організацій як на регіональному, міжрегіональному, так і на міжнародному рівнях за тематикою демократизації і прав людини і обміном досвіду в сфері організаційного розвитку;
  • служитимуть взірцем для регіональних ОГС в сфері організаційного розвитку і мотивувати їх приділяти належну увагу власному зростанню та становленню в цій сфері, надавати іншим регіональним ОГС консультації і поради щодо розбудови їх організаційних спроможностей;
  • виконуватимуть функції адміністрування малих грантів для регіональних ОГС (за потребою).

Розмір гранту: інституційний грант для відібраних ОГС не може перевищувати 80 тис. дол. США (у гривневому еквіваленті). Кошти мають бути витрачені на цілі, визначені шляхом незалежного оцінювання організаційних спроможностей ОГС.

Цільові області: Харківська, Хмельницька, Київська (за винятком м. Київ), Миколаївська, Полтавська, Вінницька, Волинська, Запорізька, Житомирська.

Для програми буде відібрано 6 ОГС. Вони приєднаються до мережі існуючих хабів завдяки підтримці на розвиток організаційної спроможності, розробленій спеціально для потреб їхніх організацій, включаючи менторство, дорадчу підтримку та зроблять внесок у посилення зусиль громадянського суспільства щодо просування демократії та прав людини на національному рівні.

Кінцевий термін для подачі заявок: 15 серпня 2017 р.

Для отримання більш детальної інформації, просимо детально ознайомитись із повним текстом запрошення до подання проектних пропозицій, або зверніться до п. Олени Урсу за тел. 044-253-59-65, чи електронною поштою This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Довідка
Протягом 2013-2016, ПРООН допомогла підвищити рівень організаційної спроможності 8 ОГС, які зараз виконують функції хабів на регіональному рівні (5 з них спеціалізуються на питаннях демократизації та 3 на питаннях прав людини). ОГС оновили свої статути та внутрішні процедури управління; підвищили рівень відкритості та прозорості у звітуванні своїм членам та громадськості; збільшили свої бюджети у 2-4 рази та посилили фінансову стійкість; зміцнили свої позиції як регіональних лідерів шляхом залучення понад 2,500 громадських активістів та місцевих посадових осіб під час публічних заходів; та створили власну мережу.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.