GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
Міжнародний фонд "Відродження" презентує конкурс на Закарпатті

Як інформує сайт Міжнародного фонду "Відродження", в межах конкурсу очікується підтримати проекти громадських організацій у співпраці (за підтримки) органів місцевого самоврядування, які спрямовані на подолання соціальної ізоляції ромського населення через:

  • залучення ромів до процесів прийняття рішень через правову допомогу, надання індивідуальних і групових консультацій,
  • навчання громадському активізму, правовий супровід створенню органів самоорганізації,
  • вирішення конкретних проблем в громадах через налагодження взаємодії з місцевою владою, представниками громад, іншими зацікавленими сторонами.
  • перевага у підтримці буде надаватися проектам, які які спрямовані на пошук та реалізацію нових інструментів громадської активності та правого захисту, спрямованих на посилення правових можливостей ромів, залучення ромського населення до прийняття рішень на рівні громад, врахування потреб ромських громад органами місцевої влади.

Детальніше про пріоритети, завдання й процедура подання проектів на даний конкурс будуть презентовані менеджерами Фонду під час спеціальних зустрічей з представниками місцевих неурядових організацій, влади на місцях та іншими зацікавленими сторонами.

Презентації для жителів регіону Закарпаття відбудуться 12 - 14 липня 2017:

12 липня - Ужгород - 11:00 - «Совине гніздо» (вул. Ф. Ракоці, 2)

12 липня - Мукачево - 15:00 - Мукачевська РДА (вул. Штефана Августина,21)

13 липня - Берегово - 14:00 - Берегівська РДА (вул. Мукачівська 6. 3 поверх, мала зала)

13 липня - Виноградово - 15:00 - Виноградівська РДА (пл. Миру 3, 3 поверх, мала зала)

14 липня - Хуст - 11:00 - Хустська РДА (вул. Карпатська січ, 21)

Презентацію проведе Ольга Жмурко, директорка Ромської програмної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження»: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

До участі запрошують представників неурядових організацій, які працюють в ромських громадах, є представниками ромських громад, представляють органи місцевого самоврядування, для громад яких актуальне питання посилення правових можливостей ромів, соціальної інклюзії і взаємодії.

З питаннями щодо участі й змісту презентацій звертатися до Мар’яни Магомедової, координаторки Ромської програмної ініціативи This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.