GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
Круглий стіл «Безправні і забуті: громадяни України в місцях несвободи на непідконтрольних Україні територіях (Крим, Донбас)»

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин спільно з Міжнародним фондом «Відродження» 10 липня 2017 року проведе круглий стіл «Безправні і забуті: громадяни України в місцях несвободи на непідконтрольних Україні територіях (Крим, Донбас)».

Про це повідомляє Прес-служба Апарату Верховної Ради України.

Під час заходу планується зокрема обговорити такі проблеми:

  • становище засуджених та осіб, що утримуються під вартою в Криму та Донбасі;
  • правовий статус громадян України, що утримуються або звільнились з місць несвободи (необхідні зміни на законодавчому рівні);
  • механізми вирішення проблеми повернення (передачі) українських громадян, що перебувають в місцях несвободи на тимчасово непідконтрольних українській владі територіях (існуючі конвенційні механізми, механізм Омбудсмана тощо).

До участі запрошуються народні депутати України, представники органів державної влади, наукового середовища, громадських та міжнародних організацій.

Дата: 10 липня 2017 р. 

Місце проведення: м. Київ, вул. Грушевського 18/2, к. №11.

Початок реєстрації учасників - .з 09:30.

Координатор заходу: Тетяна Перченко, (098)885-05-76; e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Вхід за картками акредитації через 9-й під’їзд.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.