GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
Мінрегіон закликає долучитись до естафети #challengewithoutbarriers

У Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України закликає органи влади, міністерства та облдержадміністрації долучитись до ініціативи відомства – ChallengeWithoutBarriers (життя без бар’єрів) — створити умови вільного доступу до органів влади для людей з обмеженими можливостями. Відповідне повідомлення опубліковано на веб-сайті Мінрегіону.

«Прибрати бар’єри в головах у людей! Бар’єри у суспільній свідомості!  Бар’єри у законодавстві, будівництві та архітектурі! Створити простір рівних можливостей для людей з інвалідністю! Почати – з себе — з органів влади! В Мінрегіоні вже створили умови для комфортного доступу людей з обмеженими можливостями! Сьогодні у Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю закликаємо міністерства та відомства долучитись до нашої ініціативи». Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

«Доступні громадські установи – обов’язок нашої країни як нормальної європейської держави. І це один із найважливіших пріоритетів Мінрегіону. Своїм прикладом ми хочемо показати, як важливо зробити громадські установи відкритими та доступними для людей з інвалідністю, тому передаємо своєрідний челендж #challengewithoutbarriers іншим громадським установам. Давайте зробимо нашу Україну толерантною не тільки на словах!», — у свою чергу закликав заступник Міністра з питань будівництва Лев Парцхаладзе.

Першими прийняти челендж безбар’єрності запропоновано Мінінфраструктури, МОЗ та ОДА. 
А також є відео, у якому йдеться про створення безбар’єрного  простору у Мінрегіоні. Так, у міністерстві адаптовані приміщення для людей з інвалідністю, обладнані туалетні приміщення, встановлені тактильні дошки, від транспортної зупинки до входу прокладена тактильна плитка для людей з вадами зору.

Media

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.