GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
Довідник менеджера НУО
  • Written by Ресурсний центр ГУРТ
  • 0 comments

Для тих, хто займається громадською діяльність, планує заснувати власну неурядову організацію або волонтерську ініціативу, активних громадян та всіх зацікавлених у розвиткові громадянського суспільства України, Ресурсний центр ГУРТ пропонує «Довідник менеджера НУО».

У Довіднику читайте про умови життєздатності неурядової організації, менеджмент і залучення ресурсів, фінансовий менеджмент, розробку та керування проектами, ефективний менеджмент волонтерських програм тощо.

Для того, щоб скористатися Довідником менеджера НУО, слід обрати цікаву для Вас категорію та натиснути на неї, після чого розгорнеться список запитань до цієї теми. Клікнувши на конкретне запитання, Ви отримаєте навчальні матеріали та кваліфіковані відповіді від наших експертів.

Також на сторінці Довідника доступні корисні посилання та нормативні акти з організації управління НУО.

Довідка
Довідник менеджера НУО реалізовано у рамках проекту «Зміцнення спроможності та мереж громадських організацій Запорізької області», що реалізується Ресурсним центром ГУРТ в рамках Української Ініціативи з Підвищення Впевненості (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.