GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
Третій Форум ромської молоді: реєстрацію відкрито!

Розпочалася реєстрація для участі у Третьому всеукраїнському Форумі ромської молоді. У травні цього року він пройде у Львові. До участі запрошуються молоді роми з усієї України.

Всеукраїнський Форум ромської молоді втретє збере юних ромів, які бажають набути та розвинути свої здібності лідерства, активізма та волонтерства. Шанс стати учасником розвитку молодіжного руху в Україні є у кожного, хто заповнить реєстраційну форму для участі у заході.

Цього року Форум називається «Реконструкція». Чому саме таку назву обрали цьогоріч, поки невідомо: оргкомітет тримає інтригу. Навіть сама анкета побічно дає бажаючим учасникам висловитися з приводу того, як вони розуміють поняття «реконструкція».

Водночас організатори вже зараз обіцяють, що це буде масштабна, унікально-креативна платформа для ромської молоді. До події  приєднаються українські зірки, ромські досвідченні лідери та волонтери з-за кордону.

Програму заходу докладно теж поки не анонсують, але анкета підказує, що на Форумі плануються творчі кава-брейки та Форум-театр.

Тож, саме час доєднатися до найбільш масштабної молодіжної події року!  

Нагадаємо, 2017 року другий всеукраїнський Форум ромської молоді мав назву «600 років свободи» проходив у Києві. Ідея масштабної зустрічі була об’єднана трьома основними темами: знання, креативність, відповідальне лідерство. На Форум були запрошені близько 70-ти ромських активістів. Спікерами стали законодавці думок, люди з громадського сектору, які досягли певних висот у громадській та законотворчій діяльності, представники креативного классу – з України та Європи.

Дні Форуму-2018: 11-13 травня.
Місто проведення: м. Львів.

Форум проводиться за підтримки Фондів відкритого суспільства та Міжнародного фонду «Відродження».

Заповнити форму для реєстрації можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfoHLeYQghj2sdUYLQDinAe9UIUj6agMJxuqc3aXaANQIV1Pg/viewform

Якщо виникатимуть технічні складнощі із заповненням анкети або інші питання щодо Форуму, пишіть на адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.