GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 5:40 PM EEST, Sep 20, 2019
Права людини та локальна демократія (відео)
  • Written by Українська Гельсінська Спілка з прав людини
  • Published in  Відео
  • 0 comments

Чи лише Європейський суд з прав людини є єдиним механізмом, здатним захистити наші права? Чи тільки петиція до Президента України вирішує питання браку гойдалки у дворі мого будинку? Чи лише запрошення казкової феї з сонмом єдинорогів має заблокувати забудову скверу в історичній частині міста? Дійсно, спілкуючись з людьми, ми часто наражаємось на думку про те, що для вирішення проблем всіх рівнів необхідно підключати якихось реальних, а доволі часто і ні, «важковаговиків».

А оскільки вони далеко, і комунікація ускладнена, то давайте почекаємо, може воно само по собі і розв’яжеться. Але ми всі чітко розуміємо, що це аж ніяк не виправить ситуацію та не допоможе захистити нам наші права.

Злагоджені та солідарні дії, знання про основні процедури та інструменти місцевої демократії в поєднані із грамотним застосуванням права на інформацію та свободи мирних зібрань можуть стати реальним підґрунтям змін. Змін, які базуються на залученні громадян до процесів прийняття рішень, змін, які одночасно стають основою демократичного шляху впровадження реформ, починаючи від національного і завершуючи локальним рівнем.

 

Цей продукт став можливим завдяки наступним ініціативам, які впроваджуються Українською Гельсінською спілкою з прав людини: проекту Фонду Чарльза Стюарта Мотта «Право на участь» та проекту «Права людини понад усе» за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.