GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Як часто ви зазнавали насильства: серед українських жінок проведуть опитування

В Україні проведуть опитування серед жінок щодо проявів насильства. Окрему увагу будуть приділяти проблемі насильства в медичних закладах у відношенні до ВІЛ-інфікованих жінок, жінок, які споживають наркотики, повідомляє Міжнародний Фонд "Відродження".

Опитування проводить благодійна організація «Позитивні жінки» у партнерстві з Міжнародним фондом «Відродження».

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

Як зазначають в організації «Позитивні жінки», опитування анонімне, а головною його метою є визначення рівня та форм насильства у відношенні до жінок та формування заходів для протидії цим явищам.

«Наша організація часто отримує звернення від жінок, які стали жертвами побиття, які на собі зазнавали утисків під час перебування в лікарнях. Ми розуміємо, що насправді кількість звернень, що отримали ми – лише «вершина айсберга». У результаті такого опитування ми сподіваємося отримати більш системну інформацію щодо насильницьких проявів та найбільш поширених його форм», - зазначає представниця «Позитивних жінок» Аліна Ярославська.

В БО «Позитивні жінки» закликають до активного розповсюдження опитування, аби якомога більша кількість жінок мала змогу поінформувати про випадки насильства для більш реального віддзеркалення проблематики.

Вона зауважила, що «Позитивні жінки» у березні поточного року за підтримки Ради Європи розпочали надання юридичних та соціальних консультацій для жертв насильства.

Аби отримати допомогу необхідно зателефонувати за одним з номерів та узгодити зустріч: 066 710 12 18 (Ольга, м. Дніпро), 099 365 04 72 (Анна, м. Київ). Дзвінки приймаються з 9:00 до 17:00. Електронна адреса для зв'язку This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.