GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
У Києві відбудеться I Форум організацій громадянського суспільства
  • Written by Міжнародний фонд "Відродження"
  • 0 comments

23 травня у Києві пройде Перший Форум організацій громадянського суспільства. На заході будуть представники 322 організацій. Виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Євген Бистрицький візьме участь у стартовій подіумній дискусії «Громада – пріоритет. Співпраця влади та громадянського суспільства задля блага міста».

Також з ініціативи фонду «Відродження» на форумі відбудеться презентація «Ресурсні центри – дієвий інструмент розвитку місцевої демократії», під час якої будуть представлені кращі практики місцевої демократії у різних регіонах України. Координацію роботи мережі ресурсних центрів здійснює Асоціація сприяння самоорганізації населення за підтримки Фонду.

Місце проведення форуму: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55, НСК «Олімпійський».

Час і місце проведення заходів форуму:

10:00 - 11:00 - стартова подіумна дискусія «Громада – пріоритет. Співпраця влади та громадянського суспільства задля блага міста», Зал «Хол Чемпіонів»

13:00 - 14:30 презентація «Ресурсні центри – дієвий інструмент розвитку місцевої демократії», Зал «Альтіус».

Вхід на форум вільний.

Організатори заходу: Київська міська державна адміністрація та Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» .

На Форумі також можна буде ознайомитись із роботою донорських організацій, зокрема, Міжнародного фонду «Відродження», проектів ОБСЄ в Україні, USAID/ENGAGE в Україні, ПРОООН в Україні, GIZ Бюро в Україні, Офісу Ради Європи в Україні, Регіонального фонду прямих інвестицій, Канадського Агентства міжнародного розвитку (СIDA), МБО «Фонд Східна Європа».

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.