GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Правозахисник Андрій Малетин навчав людей поважного віку медіаграмотності
Учасники тренінгу Фото: Станіславська правозахисна група
Учасники тренінгу

21 квітня 2017 року в Івано-Франківську за ініціативою ГО "Центр Поділля-Соціум" та підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні відбувся тренінг «Медійна грамотність для людей поважного віку».

Захід провів тренер з медійної грамотності, голова Станіславської правозахисної групи  Андрій Малетин на базі Територіального центру соціального обслуговування.

Тренер Андрій Малетин навчає учасників аналізувати медіа. Фото: Станіславська правозахисна група.

Аудиторія на семінарі складалася виключно з осіб, які перебувають на заслуженому відпочинку, однак, ведуть досить активний спосіб життя. Вони жваво включалися в обговорення запропонованих тем.

Фото: Станіславська правозахисна група.

Під час виконання практичного завдання учасники спробували себе в ролі редакторів та журналістів умовних видань різного напрямку. Група навчилась розрізняти фейки та пропоганду, а також оволоділа базовими інструментами перевірки інформації.

В результаті навчання учасники переконалися, що сьогодні медіаграмотность – значить не бути обманутим.

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження». Детальніше про діяльність мережі, засади та принципи роботи  читайте на сайті «Правовий Простір».

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.