GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Тренінги з бізнес-планування від ПРООН
 • Written by Ресурсний центр ГУРТ
 • 0 comments

Протягом травня 2017 року Програма розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Японії проведе 12 бізнес-тренінгів з розроблення бізнес-планів для подальшого їх подання на конкурс бізнес-грантів. Дедлайн - 7 травня 2017 р.

В кінці травня – на початку червня 2017 року ПРООН проведе черговий конкурс бізнес-грантів для переселенців і місцевого населення Донбасу, які планують реалізувати свої бізнес-ідеї на підконтрольних уряду районах Донецької та Луганської областей. Інформація про умови та особливості чергової програми малих грантів буде оприлюднена на офіційному веб-сайті ПРООН.

Хто може стати учасником тренінгів

Внутрішньо переміщені особи (ВПО) та місцеве населення Донецької та Луганської областей, які розглядають можливість створення, відновлення чи розвитку бізнесу.

Чого ми намагаємось досягти?

 • Надати можливість учасникам виробити бізнес-ідею для розвитку бізнесу та покращити спроможність до розвитку бізнесу.
 • Допомогти бажаючим підготувати бізнес-плани для подання на конкурс бізнес-грантів ПРООН.
 • Надати інформацію щодо діяльності згідно вимог чинного законодавства (реєстраційні процедури, ведення бухгалтерського обліку, юридичні процедури), яка необхідна для ведення власної справи.

Підвищити поінформованість про маркетингові інструменти та способи розширення ринків збуту.Умови та вартість участіУчасть у тренінгах– безкоштовна. Ці видатки покриваються за рахунок ПРООН , а саме:

Кількість учасників кожного тренінгу – до 20 осіб.

Де і коли                                                                                                                       

Краматорськ/Святогірськ: 13 – 15 травня
 
Сєверодонецьк: 10 – 12 травня
 
Сєверодонецьк: 16 – 18 травня
 
Сєвєродонецьк: 22 – 24 травня
 
Краматорськ/Святогірськ: 25 – 27 травня

Як подати заявку

Для участі в бізнес-тренінгу учасники мають заповнити до 7 травня 2017 року (або не менше ніж за 5 календарних днів до дати чергового тренінгу) онлайн-анкету.

Контактні особи ПРООН
Організаційно-технічні питання щодо проведення тренінгів адресувати:

Учасники, які будуть відібрані для участі в тренінгу, будуть проінформовані про місце та час початку тренінгів, а також інші організаційно-технічні питання щонайменше за 3 дні до їхнього початку.

Ця ініціатива реалізується Програмою відновлення та розбудови миру ПРООН за фінансової підтримки уряду Японії.

 • забезпечується житло на період тривалості тренінгів для осіб, які проживають за межами міста проведення тренінгу;
 • забезпечується харчування на час проведення тренінгів;
 • іногороднім особам, які бажають взяти участь у тренінгу, витрати на проїзд будуть відшкодовуватися лише в рамках області, в якій проводиться тренінг, за наявності проїзних документів (фіскальних квитків з датою виїзду);
 • учасники забезпечуватимуться роздатковими навчальними матеріалами.\

Не допускатимуться до участі в тренінгу особи, які вже брали участь в тренінгах з бізнес-планування, які організовувалися ПРООН, або учасники, які вже отримали бізнес-грант від ПРООН.

 • учасникам з Донецької області – координатору ПРООН Івану Мукомелу (095-205-19-00, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.);
 • учасникам з Луганської області – координатору ПРООН Володимиру Іщенку (066-766-95-85, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.).

 

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.