GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Волонтери і добровольці отримають компенсацію за житло
  • Written by LegalSpace
  • 0 comments

Уряд доповнив категорії осіб, яким буде виплачуватися компенсація для придбання житла, передає ЛІГА:ЗАКОН. Таке рішення прийнято постановою Кабміну від 21 лютого 2017 року № 119, яка набуде чинності з дня опублікування.

Документ розширює коло осіб, яким може бути виплачена грошова компенсація для придбання житла. Зокрема, таке право надано особам, які брали участь в добровольчих батальйонах, і особам, які здійснювали волонтерську діяльність в районі проведення АТО.

Право щодо самостійного вибору і покупки житла надано сім'ям загиблих в АТО, а також особам з інвалідністю I-II групи, та особам, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних при безпосередній участі в АТО, що потребують поліпшення житлових умов.

Зазначена категорія осіб зможе самостійно обирати найбільш прийнятне для них житло і купувати його за рахунок грошової компенсації, наданої Урядом.

Це дозволить ефективно використовувати бюджетні кошти та уникнути невдоволення житлом, придбаним органами державної влади для вищезазначеної категорії населення.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.