GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 12:54 PM EET, Dec 14, 2020
Вебінар "Командотворення: як перетворити таких різних колег у колектив однодумців?"

Вебінар для тих, хто хоче створити міцну команду і одразу зробити це правильно. А також для досвідчених керівників, яким потрібний свіжий погляд на вирішення стандартних менеджерських задач!

Що робить групу різних людей колективом натхненних однодумців? Як правильно розподілити задачі? Що важливіше: контроль чи мотивація? Чому одні команди розпадаються, не утворившись, а інші ефективно функціонують роками? Доєднуйтеся до вебінару та дізнавайтеся!

Вебінар проведе Дмитро Якимець, випускник Інституту лідерства та управління Українського католицького університету, засновник майстерні втілення змін "Ябко", тренер Західноукраїнського ресурсного центру. З 2003 року на його тренінгах побувало понад 7 тисяч осіб, серед них - представники всеукраїнських та міжнародних компаній, малого та середнього бізнесу, члени громадських та державних організацій, політичних партій та релігійних структур. Дмитро Якимець пройшов шлях від регіонального тренера у компанії роздрібної торгівлі  до керівника відділу навчання міжнародного банку. Завдяки тривалому досвіду роботи у корпоративному середовищі має навички системного підходу у плануванні та впровадженні систем навчання та розвитку, створення навчальних центрів та системи оцінки персоналу.

Вебінар відбудеться у четвер, 9 березня, о 16:00 та триватиме орієнтовно годину. Щоб зареєструватися до участі в вебінарі, пройдіть за посиланням. На пошту, вказану при реєстрації, ви отримаєте листа з інструкцією щодо підключення.

Технічні деталі: трансляція відбуватиметься у браузері (програма доступу в Інтернет, встановлена на вашому комп'ютері), тож додаткового обладнання чи програмного забезпечення не потрібно. Варто тільки пересвідчитися, що ваш браузер не блокує плагін Adobe Flash Player. Найчастіше такі проблеми виникають у користувачів Chrome. Щоб увімкнути плагін в Chrome, скористайтеся інструкцією. Інколи браузер може блокувати цей плагін тільки на сайті, з якого транслюється вебінар. У такому випадку, скористайтеся цією інструкцією.

Зверніть увагу: якщо ви користуєтеся мережею через wi-fi, то якість зображення та звуку може бути нижчою, ніж при традиційному (дротовому) підключенні.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.