GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Юристи «Центру права» розповіли, як можуть отримати безоплатну правову допомогу малозабезпечені жителі Черкащини
Правова зустріч у Черкаській міськраді. Фото: ГО "Центр права".
Правова зустріч у Черкаській міськраді.

Юристи Черкаської Громадської організації «Центр Права» 30 січня 2017 року озвучили представникам місцевої влади та громади свої пропозиції з надання в поточному році первинної правової допомоги малозабезпеченим жителям області.

Зустріч відбулася у сесійній залі Черкаської міськради за участі заступника голови ГО «Центр права» Андрія Ніколаєнка, юристів організації Валентини Пізняхівської та Світлани Горбатюк, представників відділу підтримки громадянського суспільства Департаменту організаційного забезпечення та голів комітетів самоорганізації населення м. Черкаси.

Юристи «Центру права» презентували свою роботу:

1. Розповіли про безоплатні юридичні консультації у стаціонарній приймальні Центру правової інформації та консультації при ГО «Центр права», що знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська, 44, оф.315;

2. Присутні дізналися, що протягом 2016 року Центр надав правову допомогу 1500 особам, у січні 2017-го – 272 людям.

3. Представили перелік безкоштовних юридичних послуг, які надає ЦПІК, зокрема надання консультацій, інформації та роз'яснення з правових питань, підготовка документів правового характеру.

4. Розповіли про принципи надання безоплатної правової допомоги ромському населенню Черкаської області, зазначили, що з 2017 року Центр надаватиме представникам ромської громади і вторинну БПД.

5. Інформували про свою участь у наданні он-лайн та оф-лайн безоплатних правових консультацій на інтернет-ресурсі «Правовий простір» і про те, що таку допомогу за потреби може отримати кожен.

16387355 1404800766217526 4964292134489626747 n

Презентація від заступника голови ГО «Центр права» Андрія Ніколаєнка. Фото: ГО "Центр права".  

По завершені презентації та її обговорення правники домовилися спільними зусиллями розробити графік прийому громадян та погодити його з головами комітетів самоорганізації населення, яких у Черкасах налічується 19.

Довідка
ГО «Центр Права» реалізує проект «Доступ до первинної правової допомоги громаді в тому числі ромам Черкащини. Стаціонарне та виїзне надання правової допомоги» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».


Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.