GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Стартує безкоштовна програма подолання професійного вигорання в НДО, які працюють з жертвами конфлікту на Донбасі
  • Written by Громадський простір
  • 0 comments

Допомога постраждалим від конфлікту на сході України є виснажливою фізично й емоційно. Багато співробітників міжнародних і місцевих НДО, волонтери та ініціативні групи після майже 3 років активної роботи  потребують допомоги у віднайденні здорового балансу між вимогами професії та необхідністю приділяти належну увагу власному благополуччю. 

Форум НДО в Україні хоче запровадити ефективні безкоштовні заходи по профілактиці та подоланню професійного вигорання в організаціях, які відповідають на негативні наслідки конфлікту. Відтак потребуємо Вашої участі в дослідженні найкращих форм такої діяльності.

Опитування буде анонімним і отримані дані будуть оброблятись та аналізуватись тільки в узагальненому вигляді.

Учасники дослідження отримають пріоритет участі у всіх заходах з профілактики вигорання, які планує проводити Форум НДО в Україні.

У дослідженні передбачається 2 напрямки:

1.  Для індивідуального інтерв’ю працівників організації необхідно впродовж лютого 2017 року:
– залучити від кожної організації 5-7 працівників (з них обов’язково 1-2 керівники/координатори і 4-5 працівників/волонтерів, які безпосередньо працюють з підопічними);
– надати можливість провести інтерв’ю на території організації (окреме приміщення).

2.  Для фокус-групових дискусій щодо вивчення найприйнятніших форм профілактики вигорання необхідно впродовж лютого 2017 року:
– надати контакти 10-12 працівників, які зможуть прийняти участь у дискусії про оптимальні форми профілактики і подолання професійного вигорання;
– дозволити провести фокус-групові дискусії на території організації (окреме приміщення) та забезпечити присутність учасників.

У разі згоди прийняти участь у дослідженні просимо Вас заповнити електронну форму до 20 січня 2017 року.

Якщо у Вас виникли додаткові питання, зауваження чи пропозиції, – просимо звертатись до Оксани Косенко: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Більше інформації: http://www.ngoforum.org.ua/.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.