GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Семінар-практикум «Від ідеї до бізнес-моделі»
  • Written by Програма розвитку жіночого підприємництва
  • 0 comments

Прагнеш розірвати окови буденності? Хочеш перетворити свою бізнес ідею в реальність? Але як зрушити з місця? Де отримати цінну пораду, з чого ж почати свій бізнес?

Не упустіть можливість поспілкуватися з професійним інвестиційним банкіром та бізнес-консультантом, Наталею Матусевич, на базі центру IHUB. Молоді жінки зі східних регіонів, Криму і не тільки матимуть нагоду дізнатися експертну думку фінансиста та отримати відповіді на свої запитання.

Семінар-практикум «Від ідеї до бізнес-моделі» відбудеться 16 липня в рамках Програми жіночого підприємництва, на якому Ви дізнаєтесь:

Участь безкоштовна за обов'язковою попередньою реєстрацією за посиланням: https://www.eventbrite.com/e/26480384543

Яку стратегію обрав великий мультиплікатор Уолт Дісней?
Як критично оцінити свою ідею, користуючись нею?
Що таке бізнес-модель Lean Canvas?
Чому вона є найоптимальнішою для стартаперів?
Як розробити бізнес-модель свого проекту?

Матусевич Наталія - відомий фінансист, бізнес-консультант із практичним досвідом залучення інвестицій у великих інвестиційних компаніях, засновник ГО «Українське інвестиційне бюро», інвестиційний керуючий, консультант із питань фінансування стартап проектів і проектів малого та середнього бізнесу.

Програма тренінгу

10.00 – 13.00
Наталія Матусевич розповість, як метод Уолта Діснея неодноразово допомагав його команді вийти з глухого кута, та чому він є одним з найефективніших для аналізу нових ідей.
13.00 – 14.00 – RELAX TIME
14.00 – 17.00

Ви отримаєте досвід щодо побудови власної моделі розвитку бізнесу, зможете почути професійні рекомендації та нові ідеї бачення Вашого бізнесу.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.