GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
США оголошує про додаткову гуманітарну допомогу для України на суму майже 23 млн. доларів

Державний секретар Джон Керрі 7 липня оголосив в Києві про те, що Сполучені Штати надають додаткову гуманітарну допомогу майже на 23 млн. доларів, щоб допомогти тисячам постраждалих людей, яких зачепив конфлікт, що триває на сході України. Після цієї заяви обсяг гуманітарної допомоги США з початку кризи сягає більш ніж 135 млн. доларів.

Про це пише портал Громадський простір  із посиланням на U.S. Embassy Kyiv.

Оголошене сьогодні фінансування піде на підтримку роботи Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR) та інших міжнародних гуманітарних організацій, що забезпечують базові життєві потреби тисяч уражених людей. Ці кошти можуть бути використані для постачання харчування, одягу, постелі, організації доступу до медичної допомоги і медикаментів, на матеріали для тимчасового житла, на ремонт ключових об’єктів інфраструктури і інші потреби.

Крім того, допомога США буде сприяти вирішенню гуманітарних потреб в деяких східних районах України, які постраждали від конфлікту. Ця допомога буде здійснюватися через цілу низку міжнародних неурядових організацій і надаватиме дах над головою, водопостачання і санітарію та програми забезпечення засобами до існування в районах Донецької і Луганської областей по обидва боки від лінії зіткнення.

За останніми оцінками ООН, в Україні налічується понад 3,1 мільйона незахищених людей, в тому числі багато дітей, інвалідів та осіб похилого віку. Сполучені Штати, як і раніше, готові допомагати вирішувати серйозні гуманітарні проблеми в Україні, і продовжують закликати міжнародне співтовариство надавати більше ресурсів у відповідь на прохання про гуманітарну допомогу.

 

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.