GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 12:54 PM EET, Dec 14, 2020
Тренінг "Діалогова і медійна компетентність - шлях до консолідації українського суспільства"
  • Written by Фонд Східна Європа
  • 0 comments

Фонд Східна Європа спільно з ChildFund Deutschland запрошуєФонд Східна Європа спільно з ChildFund Deutschland запрошує лідерів громадських організацій та педагогів до участі у 3-денному Тренінгу з діалогової та медійної компетенції, який відбудеться 12-14 липня в м. Одеса. 

Метою тренінгу є навчання громадських активістів та педагогів навичкам розпізнання неправдивої інформації, розв’язання конфліктів та налагодження національного діалогу заради порозуміння.

Під час заходу учасники отримають можливість вивчити та застосувати на практиці метод факт-чекінгу для розпізнання неправдивої текстової та аудіовізуальної інформації; здобути знання про причини конфліктів, аналіз конфліктної ситуації та розв’язання конфліктів; застосувати на практиці навички з ведення діалогу та неконфліктного спілкування. Як результат, завдяки отриманим компетенціям лідери громадського сектору та педагоги стануть мультиплікаторами діалогової та медійної компетенції в своїх громадах та організаціях. 
Головними критеріями відбору є мотивація учасників та їх готовність і можливість використовувати у роботі та поширювати здобуті знання та досвід. Організації зі Сходу України та ті, які опікуються проблемами переселенців, та які працюють з молоддю особливо заохочуються до участі у Форумі.

Кількість учасників обмежена. Зважаючи на труднощі з придбанням квитків на транспорт до Одеси, просимо поспішати із заповненням форми. Організатори також запрошують мешканців Одеси та області до участі в заході.
Заявки приймаються до 4 липня 2016 року включно.

Організатори відшкодовують витрати за проїзд та проживання учасників на час проведення тренінгу (3 доби).

У разі Вашої зацікавленості, просимо заповнити аплікаційну форму. Програма та інформація щодо місця проведення буде надіслана відібраним учасникам. 

Тренерами є досвідчені фахівці з інформаційної безпеки та медіації:

  • Павло Козелецький - фасилітатор, тренер, психолог. У роботі використовує процесуальний підхід за методом «Інституту глибинної демократії» (Deep Democracy Institute), а також підхід ненасильницької комунікації (Non-violent communication). В даний час є тренером міжнародної громадської організації «Основи Свободи», проводить фасилітації діалогів на форумах ОБСЄ та семінари для Програми розвитку ООН.

  • Олена Мельник - практичний психолог, медіатор і фасилітатор діалогів на форумах ОБСЄ та семінари для Програми розвитку ООН, тренер громадської організації “Громадянські діалоги”.

  • Артем Бабак – журналіст, історик, фактчекер команди StopFake.


    Захід відбувається в рамках проекту «Підтримка діалогової та медійної компетенції як шлях до порозуміння в українському суспільстві та поза його межами», що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки німецької Громадської організації ChildFund Deutschland e.V. та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.