GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:18 PM EET, Feb 20, 2020
У Дніпрі добровольців визнали учасниками АТО

Дніпровська обласна рада прийняла рішення про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Визнати бійцями-добровольцями, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України осіб із числа мешканців Дніпропетровської області, які перебували чи перебувають у складі добровольчих формувань, що були створені або самоорганізовані для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності держави, але в подальшому не ввійшли до складу Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України й інших створених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів», - зазначається у рішенні.

Питання «Про статус ветеранів війни – добровольців учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередньо участь в антитерористичній операції» у порядку денному Дніпропетровської обласної сесії було розглянуто першим.

Депутати обласної ради прийняли рішення одноголосно.

У рішенні також зазначено, що при обласній раді та облдержадміністрації буде створено спеціальну комісію, яка розглядатиме питання щодо надання статусу бійцям-добровольцям.

Водночас портал "Новое время" нагадує, що 12 червня волонтерка Яна Зінкевич повідомила, що вночі в результаті бойових зіткнень загинули четверо українських бійців, ще 11 отримали поранення. Прес-служба Міноборони заявила, що загиблих військовослужбовців за згаданий період часу не було.

 

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.