Logo
Print this page
У Вашингтоні відкрився Дім України

У Посольстві України у США відкрився “Дім України”  - проект, який поєднує низку заходів Посольства спільно із Американським Центром Європейської України.

Мета цієї ініціативи –  просування України та підвищення обізнаності щодо її геополітичної ситуації, потенціалу та культури у Вашингтоні, повідомляє портал українскьоЇ діаспори Vidia з посиланням на Посольство України у США.

Під час відкриття заходу промовці сфокусувалися на темі можливостей для жінок та жіночого лідерства у різних сферах діяльності.

Перед аудиторією виступила Голова Комітету українського парламенту Ганна Гопко, яка розповіла про боротьбу проти російської агресії на Донбасі та на внутрішньому фронті задля викорінення корупції і втілення реформ.

Спеціальним гостем “Дому України” стала Посол США у глобальних справах жінок (2009-2013), виконавчий директор Інституту у справах жінок, миру та безпеки Джорджтаунського університету Мелан Вервір (на фто ліворуч). Вона презентувала свою книгу “Швидкий поступ вперед: як жінка може набути сили і досягти своєї мети”.

Під час презентації Мелан Вервір поділилась своїм досвідом роботи в Білому Домі, Державному департаменті США, університеті та громадських організаціях, де вона займалась відстоюванням прав жінок у різних куточках світу. “Ви собі навіть не можете уявити, чого може досягнути жінка, якщо її наділити можливостями”, – заявила Вервір.

Мелан Вервір, яка є учасником Дорадчої Ради при Президентові Петру Порошенку, підкреслила свою підтримку України.

“Дім України” заснований за ініціативи активісток української діаспори в США Алекси Чопівської та Александри Чалупа.

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.