GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Новий відлік-2. Проект допомоги у започаткуванні і розвитку власного бізнесу
  • Written by Міжнародний фонд "Відродження"
  • 0 comments

В Українському кризовому медіа-центрі 24 березня відбудеться брифінг "Новий відлік-2: проект допомоги внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО в Києві у започаткуванні і розвитку власного бізнесу". 

Організатор заходу - громадська організація «Кримська діаспора», яка на базі Простору переселенців #IDP_Hub у Києві за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» реалізує другу хвилю проекту допомоги внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО в Києві у започаткуванні і розвитку власного бізнесу "Новий відлік-2".

Спікери:

  • Анатолій Засоба, керівник громадської організації «Кримська діаспора»;
  • Оксана Вікарчук, менеджер проекту «Новий відлік-2»;
  • Ірина Сірик, менеджер проектів;
  • Анжела Полякова, випускниця програми підтримки переселенців “Новий відлік” у 2015 році, власниця нового бізнесу.
  • Станіслав Лячинський, директор Програмної Ініціативи Громадські ініціативи нової України Міжнародного фонду «Відродження».

17-ро учасників проекту з 200 переселенців, які пройшли навчання за програмою допомоги підприємцям ВПО у Києві у другій половині 2015 року, отримали  гранти на створення і розвиток  власного бізнесу  на загальну суму 1 млн гривень. В Україні благодійний проект проходив у період з червня по вересень у наступних містах - у Києві, Львові, Одесі та Харкові.

На брифінгу журналісти дізнаються про умови участі у проекті 2016  року, а також отримають можливість поспілкуватись з тими, хто вже отримав перші успішні результати від нового бізнесу.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.