Logo
Print this page
Тренінг із медійної грамотності (Харків)

У Харкові 27 березня відбудеться тренінг із медійної грамотності для громадських активістів заради підвищення їхньої кваліфікації в питаннях взаємодії НУО зі ЗМІ.

В рамках навчання Віктор Пічугін (Громадське.Харків - https://www.facebook.com/hromadske.kh/) вчитиме мистецтву співпраці з пресою, як зробити активність НУО цікавою для медіа, писати привабливі прес-анонси та релізи, що не біситимуть ані редакторів, ані журналістів, які існують типові помилки в повідомленнях для преси, та проведе краш-тест медіа-матеріалів НУО.

Запрошуються представники місцевих НУО, ініціатив, небайдужі. Участь у тренінгу безкоштовна. Кількість місць обмежена, для відбору треба завчасно зареєструватися он-лайн та дочекатися підтвердження участі.

Початок заходу 27 березня о 16:10 (реєстрація на місці з 16:00).

Місце проведення – Харків, вул. Ковальська (Кузнєчна), 9 (код на вході 2580), Центр гендерної культури (http://genderculturecentre.org/).

Довідка
Тренінг організовується в рамках проекту «Act now», виконавцем якого є Фонд «Боруссія» (http://borussia.pl/) у партнерстві з AEGEE Dnipropetrovsk i програмою Study Tours to Poland (http://www.studytours.pl/). Проект дофінансований Фондом «Освіта для демократії» (http://fed.org.pl/) в рамках Програми «RITA – Перетворення в регіоні» (http://programrita.org/ua/) , фінансованого Польсько-американським фондом свободи (http://www.pafw.pl/).

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.