GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Адаптація учасників АТО та їх родин на Херсонщині
Андрій Калита та Наталя Бімбірайте обговорюють наповнення буклетів, запланованих до друку за проектом Фото Анни Мартинюк, ІРЦ "Правовий простір"
Андрій Калита та Наталя Бімбірайте обговорюють наповнення буклетів, запланованих до друку за проектом

Для військових, місцевих волонтерів і держслужбовців, які допомагають учасникам АТО – пройде 10 навчальних психологічно-правових семінарів у віддалених райцентрах Херсонщини.

Сьогодні, 21 січня команда «Правового простору» та Андрій Калита, психолог і голова правління фонду «Джерело життя» зібралися на першу робочу зустріч. Узгодили графік проведення виїздів, обговорили навчальну програму. Та найголовніше, Наталя Бімбірайте, директор "Правового простору" та Андрій Калита домовилися як будуватимуть стосунки з органами влади, як публічно презентуватимуть спільні досягнення.

Обидві організації вже давно працюють на результат, надають якісну безоплатну психологічну та правову допомогу в області. За правовою допомогою звертайтеся за "гарячими лініями" 093-14-77-303, 099-46-83-848 (працює Пн.-Пт. з 10:00 до 18:00). Психологічну можна отримати за телефоном 050-418-1001. Аби працювати ефективніше, обидві організації об’єднали зусилля в проекті "Сприяння соціальній адаптації учасників АТО та їхніх родин через надання психологічної і юридичної допомоги ", що триватиме 5 місяців за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Фото Анни Мартинюк та Володимира Орловського, ІРЦ "Правовий простір"

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.