GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Заява Єврокомісара Пібалґса з нагоди Міжнародного дня боротьби з бідністю
  • Written by "Громадський простір"
  • 0 comments
Andris Piebalgs Andris Piebalgs

«У Міжнародний день боротьби з бідністю мої думки знаходяться поряд із 1,2 мільярдами людей, які живуть у бідноті. За абстрактними цифрами ховаються похмурі реалії особистого життя: вагітні жінки, які позбавлені життєвоважливого медичного супроводу; діти, які не мають змоги ходити до школи; сім’ї, які, йдучи на роботу, не певні чи матимуть достатньо їжі, аби повечеряти.

Подолання бідності є головною метою політики ЄС у сфері розвитку, і Євросоюз досяг у цьому напрямі відчутного прогресу. Задовго до 2015 року у рамках програми «Цілей розвитку тисячоліття» вдалося удвічі скоротити бідність. Євросоюз робить важливий внесок у цей прогрес. Зокрема, за останнє десятиріччя через соціальні платежі з метою гарантування продовольчої безпеки допомогу отримали 46 мільйонів людей. Також майже 8 мільйонів людей здобули освіту, яка дозволить їм заробляти на життя.

Соціальний захист є головним елементом у боротьбі проти бідності, захисті вразливих груп населення (зокрема, дітей), безробітних або літніх людей, а також у забезпеченні рівності та підтримці економічного зростання. Однак лише 20% людей у світі мають доступ до цього блага. Сьогодні Європейська Комісія започатковує SOCIEUX – механізм, покликаний допомогти країнам, що розвиваються, у розробці та управлінні їхніми системами соціального захисту. Також цей механізм надасть країнам-партнерам консультативну та експертну підтримку, допоможе їм у розробці відповідного законодавства і політики, а також інших заходів у цій сфері.

Вперше в історії у світі є ресурси і технології для того, аби побороти страшну бідність за одне покоління. Варіант поразки у цій боротьбі навіть не розглядається.

Наразі ми дискутуємо щодо глобального порядку денного після 2015 року. Результатом цих дискусій має стати програма, що є гідним наступником ініціативи «Цілей розвитку тисячоліття». Ця програма повинна стати провідником для всіх у пристойне і заможне життя до 2030 року».

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.