GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 11:42 AM EEST, May 25, 2021
Біржа Рro Bono: Оперативна правова допомога учасникам мирних протестів

Для надання фахової юридичної допомоги учасникам мирних протестів, які постраждали від протиправних дій правоохоронних органів, громадські організації долучаються до роботи Центру правової допомоги для учасників мирних протестів.

До роботи Центру вже долучилися члени Української Гельсінської спілки з прав людини, Міжнародний Фонд «Відродження», а також провідні юристи та адвокати країни.

Українська фундація правової допомоги та партнери об’єднують свої зусилля у рамках діяльності  «Біржі Рro Bono».  Перелік актуальних справ — які ведуть адвокати, що бажають надавати безоплатну правову допомогу на умовах Рro Bono -  буде постійно розміщуватися в публічному доступі.

З метою оперативного інформування та отримання запитів громадян, а також опрацювання адвокатами та ведення єдиного реєстру справ, які потребують залучення адвокатів на умовах Pro Bono, на сайті Біржі створено електронну адресу: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Безоплатна правова допомога на умовах Рro Bono буде надаватися по різним категоріям справ, залежно від запитів потерпілих.

Будь ласка, надсилайте свої запити на вказану адресу. Будемо раді Вам допомогти.

Довідка
Pro Bono – від латинської фрази Pro Bono Publico, що означає «для суспільного блага». Останнім часом термін використовується в юридичній професії для позначення безкоштовної діяльності адвокатів для вразливих категорій населення, які не мають змоги оплатити такі послуги.
Біржа Pro Bono заснована з метою створення єдиної комунікаційної інтернет-платформи для ефективної взаємодії партнерів у розвитку культури Pro Bono та кваліфікованому захисті громадян.
Засновники Біржі Pro Bono:
Українська фундація правової допомоги
Українська Гельсінська спілка з прав людини
Міжнародний фонд «Відродження»
Телефон гарячої лінії: +38 (044) 361-38-33.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.