GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Видатки на БВПД хочуть зробити захищеними бюджетними
  • Written by Закон і Бізнес
  • 0 comments

Оплату послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу планують віднести до захищених бюджетних видатків.

З відповідною пропозицією виступили народні депутати Ігор Алексєєв, Дмитро Сторожук та Андрій Помазанов, які 17 серпня зареєстрували у Верховній Раді проект Закону №2509а.

Тексту документу на сайті наразі немає, втім із його назви видно, що він передбачає внесення змін до статті 55 Бюджетного кодексу України щодо захищеності видатків бюджету на оплату послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Нагадаємо, стаття 55 Бюджетного кодексу визначає захищені видатки бюджету, якими є видатки загального фонду бюджету, обсяг яких не може змінюватися при здійсненні скорочення затверджених бюджетних призначень.

До таких видатків сьогодні закон відносить, наприклад, оплату праці працівників бюджетних установ, нарахування на заробітну плату, придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів, забезпечення продуктами харчування, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, обслуговування державного (місцевого) боргу.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.