GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Мінекономіки оприлюднило проект про скасування трудових книжок
  • Written by Legalans.com
  • 0 comments

Мінекономрозвитку оприлюднило законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо спрощення ведення кадрової роботи платниками податків)”.

Ціллю проекту є скасування трудових книжок, що дозволить підприємцям зекономити кошти на їх адміністрування та зробить більш легким процес наймання та звільнення працівників.

Так, законопроектом пропонується внести зміни до деяких законодавчих актів, які передбачають, що:

1) при укладенні трудового договору громадянин зобов'язаний подати паспорт або інший документ, що посвідчує особу та заяву про прийняття на основне місце роботи. Надання трудової книжки не вимагається.

2) громадянин подає роботодавцю замість трудової книжки інформацію (резюме) про отримання спеціальних знань, досвід роботи за професією (посадою), наявність і застосування професійних навичок, виконувані роботи (надані послуги) у довільній формі, а також характеристики, рекомендації та інші документи, що характеризують попередню роботу.

3) облік трудової діяльності працівника здійснюється в електронній формі в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.