GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Мінекономіки планує скасувати трудові книжки
  • Written by за матеріалами УНІАН і ЗіБ
  • 0 comments

Міністерство економічного розвитку і торгівлі підготувало пакет законів про відміну трудової книжки.

Про це міністр Айварас Абромавічус, написав у Twitter: "Ховаємо совкову спадщину. Вислав на узгодження до інших органів пакет законів щодо відміни трудової книжки. Чекаємо реакції".

Також про підготовку відповідного проекту закону зі своїй сторінці в Facebook, повідомила перший заступник Міністра економіки Юлія Ковалів.

"Цей пережиток СРСР - давно вже зайвий. Заповнювати її, ретельно вести і оберігати вимагав закон. Ми змінюємо так, щоб було не «закон вимагав», а «закон допомагав».

Виявилося, що скасування трудових книжок не така вже й легка справа. Для цього необхідно внести зміни у 22 Закони. Цей крок – хороший приклад об’єднання зусиль уряду і громадських активістів", - написала Юлія Ковалів.

Довідка

Трудова книжка — офіційний персональний документ, який містить записи про працевлаштування громадянина; були широко поширені в СРСР, Третьому рейху, НДР та Болгарії, використовуються в багатьох країнах СНД.

Оформлюється при першому прийнятті на роботу, зберігається у відділі кадрів організації-роботодавця, містить особисті дані (прізвище, ім'я, по-батькові, дату та рік народження, освіту, професію та спеціальність; всі зміни та будь-яка інформація про взаємовідносини з роботодавцем реєструються в трудовій книжці та засвідчуються підписом відповідального працівника відділу кадрів.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.