GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Ужгород: троє ромів-добровольців і 70% «слабких здоров’ям» митників

Троє ромів, які прийшли на мобілізаційний пункт Ужгорода, одразу добровільно зголосилися служити в Збройних силах України. Водночас 70% працівників місцевої митниці за висновками лікарів, непридатні до служби.

Такі дані під час наради за участі представників Ужгородського військкомату, прокуратури Ужгорода, Ужгородського міськвиконкому та лікарської комісії військкомату оголосив військовий комісар Ужгорода та району Микола Журавльов.

Він розповів, що, за підсумками роботи лікарських комісій, 70% митників непридатні до військової служби.

Разом з тим, розповів Микола Журавльов про випадок, коли на мобілізаційний пункт завітали 4 ромів. Троє з них одразу добровільно зголосилися служити в Збройних силах України, ще один розмірковує.

Виявилося, що в жодного з чортирьох чоловіків не було паспорта громадянина України. Міграційна служба в позачерговому порядку оформляє добровольцям ці документи.

Водночас військовий комісар висловив претензії до лікарів з приводу того, що вони занадто часто направляють викликаних для мобілізації на додаткове медичне обстеження, після чого ті більше не з’являються в установі. Вітдак, заступник Ужгородського міського голови Володимир Фленько запропонував змінити склад лікарської комісії з представників міських медичних закладів на районних спеціалістів. Відповідне подання вже нині має бути внесене на розгляд Ужгородської РДА.

За матеріалами порталу «Закарпаття онлайн».

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.