GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Готовий змінити систему? Стань прокурором!
  • Written by ВГО "Асоціація правників України"
  • 0 comments

Генеральна прокуратура України в межах системного реформування органів прокуратури України оголошує про відкриття вакансій на заміщення посад керівників нових місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступника.

Готовий змінити систему? Стань прокурором!

-      Наше головне завдання – відкрити двері прокуратури для компетентних, мотивованих і порядних людей, які здатні змінити систему з середини та прагнуть перетворити її таким чином, аби вона дійсно служила інтересам Українського народу. Відкритий, чесний і прозорий конкурсний відбір – єдиний спосіб зробити це, - зазначив заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе.

За словами заступника генпрокурора, можливість стати частиною нової прокуратури є у всіх охочих.

-      В Україні багато людей, які вміють працювати і хочуть робити це чесно. Ми готові дати їм шанс досягти успіху – спільними зусиллями побудувати якісно новий державний інститут, реалізувати справжню реформу. Впевнені, що на нашу пропозицію відгукнеться багато професіоналів, які здатні прийняти цей виклик. За ними майбутнє – як прокуратури, так і держави в цілому. Ми дуже чекаємо на кожного з вас, - заявив він.

prokuror

Прийом документів триває до 2 серпня 2015 року.

З вимогами до кандидатів, а також переліком документів для участі у конкурсі можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Генеральної прокуратури України за посиланням.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.