Logo
Print this page
Порошенко звільнив від мобілізації ще кілька категорій громадян

Призову на військову службу не підлягають студенти, аспіранти та докторанти, а також наукові та науково-педагогічні працівники.

Президент України Петро Порошенко підписав закон України №570-VIII «Про внесення зміни до статті 23 закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» про звільнення від призову на воєнну службу під час мобілізації окремих категорій педагогічних, наукових і науково-педагогічних робітників».

Про це повідомляється на офіційному сайті Верхової Ради України.

Закон встановлює, що «призову на військову службу під час мобілізації не підлягають:
• студенти, аспіранти та докторанти, які навчаються на денній формі навчання;
• наукові та науково-педагогічні працівники, які мають вчене звання та/або науковий ступінь і працюють у вищих навчальних закладах, наукових установах та організаціях за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки».

Також Законом встановлено, що військовослужбовці з числа осіб, зазначених в абзаці третьому частини другої статті 23 закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» (в редакції цього закону), призвані на службу за призовом за мобілізацією, в період до набрання чинності цього закону підлягають звільненню, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу.

Нагадаємо, 2 червня Верховна рада прийняла за основу законопроект №2620. За відповідне рішення проголосували 283 депутати.

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.