GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Досвід мобілізованого херсонця: з роботодавцем розмовляємо через суд

Через необізнаність чи з бажання зекономити роботодавець звільнив мобілізованого херсонця. Позов у суд замотивував директора підприємства поновити чоловіка на роботі та виплатити йому борг з середнього заробітку.

Андрій Шептенко* - житель села Петрівки, що у Херсоні. З своєю дружиною вони виховують двох дітей. Більше року чоловік виконував обов`язки охоронця у ТОВ “Універсал”. Хоча Андрій працював у Херсоні, але центральний офіс підприємства з відділом кадрів знаходиться у Києві.

У січні цього року Андрія викликали до Херсонського об'єднаного міського військового комісаріату для проходження медкомісії. Про те, що він отримав повістку, чоловік відразу повідомив своє керівництво. Після чергового візиту до військкомату, коли стало зрозуміло, що Андрія забирають в армію, його викликав на розмову безпосередній керівник. Він повідомив чоловікові , що для збереження робочого місця після мобілізації той має написати заяву про звільнення за власним бажаннями.

Не розуміючи правових наслідків такого звільнення, Андрій Шептенко заяву написав, вказавши причиною - призов за мобілізацією. Хоча і не хотів цього робити. Але ж його так «щиро» запевнили, що робоче місце і компенсація середнього заробітку за період військової служби збережеться. На початку лютого чоловіка викликали до військкомату і передали повідомлення про те, що він призваний на військову службу під час мобілізації і за ним відповідно до ст.119 КЗпП зберігається робоче місце і середній заробіток. Цей документ Андрій також передав безпосередньому керівнику.

Другого лютого Андрія Шептенка незаконно звільнили з посади охоронника за власним бажанням. З наказом про звільнення його не ознайомили. Трудову книжку видали його дружині Галині.

Вже коли чоловік був у військовій частині, жінка дізналась, що із записом у трудовій про звільнення, середній заробіток її чоловікові виплачуватися не буде. Тож права Андрія довелось захищати дружині. Спочатку Галина звернулася до військкомату, щоб посадовці допомогли у поновленні мобілізованого чоловіка на роботі. Там порекомендували звернутися до прокуратури. Під час прийому у прокуратурі Галина дізналась від співробітника про можливість отримання безоплатної правової допомоги у Центрі правової інформації та консультацій Херсонського обласного Фонду милосердя та здоров`я.

Галина звернулась за телефоном «гарячої лінії» з проханням про консультацію. Юрист Центру Володимир Орловський вже під час прийому у Центрі пояснив жінці, що вирішити цю справу можна у суді. Він допоміг скласти позовну заяву про поновлення Андрія на роботі, стягнення оплати за час вимушеного прогулу, моральної шкоди і також зобов’язання вчинити певні дії.

У зв’язку з тим, що Андрій Шептенко проходить військову службу у місті Житомирі і не може самостійно передати довіреність для представництва його інтересів в суді, юрист Центру Володимир Орловський звернувся за допомогою до голови Громадської організації «Національно-культурне товариство ромів «Романо Кхам» Людмили Коберник, яка оперативно допомогла Андрієві посвідчити у нотаріуса довіреність і відправити її поштою у Херсон.

Тож інтереси Андрія Шептенка у суді представляв Володимир Орловський. Перші два засідання суду переносились через неявку відповідача. 10 квітня юрист телефоном поспілкувався з директором підприємства, і пояснив, що Андрія Шептенка звільнили незаконно. Директор пообіцяв поновити чоловіка на роботі і виплатити йому компенсацію за вимушений прогул. 30 квітня директор підприємства повідомив, що вже видали наказ про поновлення на роботі. Бухгалтер узгодила з Галиною, як жінка отримає гроші.

Під час наступного судового засідання, 7 травня, представник відповідача директор підприємства «Універсал» визнав позовні вимоги і надав суду копію наказу про поновлення Андрія Шептенка на роботі, і звільнення його від виконання обов’язків за трудовим договором на час військової служби під час мобілізації. Також директор добровільно виплатив Андрію, через дружину Галину як представника, заборгованість з виплати середнього заробітку у розмірі 3400 гривень.

За клопотанням представника позивача у зв'язку з фактичним виконанням відповідачем позовних вимог суд залишив позовну заяву без розгляду.

*Ім`я та прізвище героїв змінене з етичних міркувань

Коментар юриста Володимира Орловського
Звільнення Андрія за поданою ним заявою про звільнення за власним бажанням було незаконним з декількох причин. По-перше, власник порушив норми ст. 119 Кодексу законів про працю, які передбачають збереження за мобілізованими працівниками робочого місця і середнього заробітку на час проходження ними військової служби в особливий період. Власник мав знати про це, адже Шептенко передавав йому повістки і довідку з військкомату про мобілізацію. Андрій Шептенко допустив помилку, написавши заяву про звільнення за власним бажанням. Але власник, знаючи про мобілізацію працівника, не мав права його звільняти за помилково написаною заявою. По-друге, Шептенка звільнили всупереч вимогам ст 38 КЗпП до закінчення двотижневого строку, у який працівник зобов'язаний повідомити власника про своє звільнення. Звільнення до закінчення цього строку можливе лише у тому випадку, коли працівник просить про це і його бажання звільнитися зумовлене неможливістю продовжувати роботу, або якщо власник або уповноважений ним орган не виконує законодавство про працю, умови колективного чи трудового договору.

Щоб уникнути труднощів, з якими зіштовхнувся Андрій Шептенко, слід знати такі правила. Для збереження за мобілізованим працівником робочого місця і середнього заробітку, він має надати роботодавцю документи, які підтверджують призов на військову службу: повістку, мобілізаційне розпорядження або довідку з військкомату. Отримавши один з цих документів, власник має звільнити працівника від виконання обов'язків за трудовим договором на увесь період служби і виплачувати йому середній заробіток. Витрати на оплату середнього заробітку компенсуються підприємству за рахунок Державного бюджету у порядку, передбаченому постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 105. Такі ж права мають військовослужбовці, які приймаються на службу за контрактом під час проведення в країні мобілізації. Мобілізовані працівники на період служби залишаються у штаті підприємства, установи або організації, а після звільнення з військової служби повертаються до виконання своїх трудових обов'язків на підприємстві. Порушені права працівників можуть бути захищені у судовому порядку.

Довідка
Фахова безоплатна правова допомога та юридичний супровід учасників АТО (їх родичів), військовослужбовців, осіб, які отримали поранення чи загинули під час служби, були чи перебувають у полоні. За допомогою звертайтесь у такі організації:

Чугуївська міськрайонна громадська організація «Чугуївська правозахисна група»
Адреса приймальні: 63503, Харківська область, м. Чугуїв, вул. Рози Люксембург, 16-а
Графік роботи: Пн.-Пт. з 10:00 до 16:00
телефон “гарячої лінії”: 097-179-38-22

Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Адреса приймальні: 14000, м. Чернігів, вул. Горького, 57
Графік роботи: Пн., Ср., Пт. - 10:00 - 16:00
телефон “гарячої лінії”: (0462) 61-25-32

Херсонський обласний Фонд милосердя та здоров'я
Адреса приймальні: 73000, м. Херсон, вул. Фрунзе, 2, офіс 19
Графік роботи: понеділок 10:00-15:00 (з 12 до 13 обідня перерва)
телефон “гарячої лінії”:093-14-77-303, 099-468-38-48

Волинська обласна громадська організація "Центр правової допомоги"
Адреса приймальні: 45000, Волинська обл., м. Ковель, вул. Грушевського, 14
Графік роботи: Пн., Ср., Пт. з 10:00 до 16:00
телефон “гарячої лінії”:095-623-40-11

Білоцерківська міська громадська організація «Правова єдність»
Адреса приймальні: 09100, Київська обл., м. Біла Церква,
вул. Леваневського, 55 (приміщення бібліотеки №8)
Графік роботи: Вт.,Чт., з 10:00 до 14:00
телефон “гарячої лінії”: 096-702-37-47

На сайті «Правовий простір» http://legalspace.org ви можете отримати правові консультації онлайн чи живе спілкування з юристом.

Мережевий проект «Підвищення рівня правового захисту військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей, шляхом надання правової допомоги та здійснення моніторингів» діє за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.