GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 9:21 PM EET, Dec 13, 2019
Переможці Національної Олімпіади з консультування клієнтів взяли участь у Міжнародних змаганнях у США
  • Written by Українська фундація правової допомоги
  • 0 comments

В американському місті Лінкольн з 15 по 18 квітня пройшли Міжнародні змагання з консультування клієнтів ім. Брауна-Мостена. Участь у них взяли й переможці Національної Олімпіади, студенти юридичної клініки Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Христина Корпан та Олена Серпуховітіна - студентки 5-го курсу правничого факультету, тренер команди   - Марія Цип`ящук.

Окрім українських учасниць, за головний приз змагалися представники з 20-ти інших країн.

Перший раунд пройшов 16 квітня - українські конкурсанти боролися в одній групі з командами Сполучених Штатів Америки та Канади. Другий раунд відбувся 17 квітня - суперниками українок стали команди зі Шрі-Ланки та Індонезіі.

-      В обох випадках українська команда отримала позитивні відгуки від суддівських колегій, кожна з яких, складалася з двох досвідчених юристів та одного міждисциплінарного спеціаліста, який має досвід консультування — психолога або соціального представника, - говорить тренер Марія Цип`ящук.

Зокрема, судді відмітили високий рівень аналітичних навичокучасників з України, вміння встановлювати ефективні професійні стосунки з клієнтом, робити глибокий та послідовний аналіз проблеми, з якою звернувся клієнт, надавати альтернативні та ефективні опції вирішення питання, злагоджену командну роботу.

Кожна з 20-ти команд представила власну країну та їі культуру на спеціальному заході - Cultural Night (Вечір культур).

Переможцями Міжнародного раунду з консультування клієнтів стала команда Клер Колман та Філіпа Бірн з Університету Манчестер Метрополітен у Англії. Друге місце посіли учасники Тамар Фацаціа і Нодар Чіабрішвілі з Кавказького Університету Грузії, а також Чукву С. Семюель та Истер Джонсон Чу з Університету Абуджа, Нігерія.

Довідка
Юридична клініка — структурний підрозділ юридичного факультету, в межах якого студенти-юристи під керівництвом викладачів набувають практичної підготовки шляхом надання безкоштовної юридичної допомоги та здійснення правової просвіти населення.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.