GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
У Міноборони змалювали портрет мобілізованого українця

Типовий військовослужбовець, мобілізований до українського війська: 36 років, має диплом, прийшов добровольцем.

Про це повідомила речник Міністерства оборони України Вікторія Кушнір на брифінгу в Києві. Вона повідомила, що в Україні завершується четверта черга часткової мобілізації, яка розпочалася 20 січня. При проведенні четвертої черги часткової мобілізації, за Словами речниці, Генеральний штаб ЗСУ врахував досвід та помилки попередніх черг мобілізації.

-          За даними соціологічних досліджень, портрет мобілізованого українця під час четвертої черги мобілізації виглядає таким чином: середній вік – 36 років, рівень освіти достатньо високий – понад половина мають середню спеціальну, технічну або вищу освіти, абсолютна більшість - до 90% - раніше проходили військову службу, кожен восьмий призваний є добровольцем, - повідомила Кушнір.

За її словами, абсолютна більшість тих, хто отримав повістку, самостійно і в установлений строк прибули до військкоматів.

Нагадаємо, за даними головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генштабу Збройних сил України, перший етап четвертої хвилі мобілізації виконаний на 90%. Наразі починається другий етап четвертої хвилі - оповіщення.

Загалом у 2015 році мобілізація проходитиме у три етапи і триватиме з січня по серпень. Другий етап розпочнеться орієнтовно з квітня і триватиме 60 днів, а третій етап - з червня і також триватиме 60 днів.

Впродовж цього року до ЗСУ планується мобілізувати 200 тисяч українців.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.