GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Заключна конференція: «Хочеш миру — зміцнюй безпеку в тилу»
  • Written by LegalSpace
  • 0 comments

Сьогодні, 30 березня Українська миротворча школа презентує стратегічний план майбутнього розвитку України у рамках «холодної війни» та варіанти вирішення проблем переселенців із зони АТО.

Час: початок конференції о 10:00, брифінг для ЗМІ об 11:00

Місце: НСК «Олімпійський», конференц-зал «Хол чемпіонів»(вул. Червоноармійська, 55). http://nsc-olimpiyskiy.com.ua/ru/conference_events/halls/24839/

 

Учасники брифінгу:

  • Наталія Зубар, голова правління ІЦ «Майдан Моніторинг», координатор проекту;
  • Ігор Семиволос, виконавчий директор Центру близькосхідних досліджень AMES, координатор проекту;
  • Ігор Рущенко, доктор соціологічних наук (2002), професор, Завідувач кафедри соціології та масових комунікацій навчально-наукового інституту права та масових комунікаційХарківського національного університету внутрішніх справ.
  • Віталій Овчаренко, координатор ІЦ «Майдан Моніторинг» по Донецькій обл., воїн добровольчого батальйону «Артемівськ».

Також у рамках конференції будуть презентовані результати соціологічних досліджень, експертних висновків, фільмів та книги «Катинські медитації».

Українська миротворча школа працює заради трансформації конфліктів в тилу і попередження виникнення нових громадянських конфліктів.

Протягом півроку проект «Українська миротворча школа» проводив лекції, дискусії, семінари щодо вирішення конфліктів в регіонах України, які межують з іншими державами (Росія, Молдова, Польща). До таких областей відносяться: Донецька, Луганська, Херсонська, Вінницька та Одеська області а також Волинь.

Проект проводиться коаліцією громадських і урядових організацій України та Польщі за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Миротворчі школи, у світі вже існують давно. Це поширена практика у Європі. Вони виникають там, де є конфлікт. Завдяки ним громадяни можуть ліквідувати конфлікти та бути до них готовими. Миротворча школа – нова практика в Україні. Основні типи конфліктів, які досліджуються у рамках проекту – конфлікт ідентичностей, конфлікти, пов’язані з етнічністю чи релігійністю, історичних наративів, конфлікти бачення спільного майбутнього.

Акредитація для ЗМІ: 067 245 38 75, 067 465 54 26

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.