GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Представник фірми «АVЕ-Ужгород» вибачився перед ромкою за те, що вдарвив її

Зранку 17 липня мені зателефонували жителі ромського поселення села Концово Ужгородського району. Ромська жінка розповіла про неприємний випадок, що трапився з нею. По телефону вона повідомила, що сама вона родом із села Концово Ужгородського району і кожного дня доїзджає на своєму велосипеді до Ужгороду де займається пошуком їжі по сміттєвих баках.

І того ранку вона як завжди під’їхала до сміттєвого контейнеру по вулиці Залізничній у пошуках їжі і почала «ритися» у смітті. Побачивши це, до ромки підійшов працівник фірми «АVЕ-Ужгород» (це товариство займається вивозом сміття в Ужгороді) і вдарив її в обличчя… Жінка впала. Після цього він забрав від жінки її велосипед і відвіз до себе на роботу. Вона самотужки доїхала до Концова, звідки разом зі своїми знайомими ромами близько обіду повернулися до Ужгороду.
Я під’їхав до офісу фірми «АVЕ-Ужгород» де поспілкувався з ромами, кривдником жінки та заступником директора цієї фірми. В ході розмови сторони озвучили свої варіанти даного випадку. Зі слів працівника фірми «АVЕ-Ужгород», він тільки «трохи вдарив ромку за те, що запідозрив її в підпалі сміттєвих баків, відповідальність за які він несе особисто». Він вибачився перед нею і повернув відібраний велосипед.
Хочеться вірити, що така ситуація більше не повториться. Масове безробіття серед ромського населення (і не тільки), особливо по селам, штовхає людей до пошуку будь-яких шляхів до фізичного виживання. І це є великою проблемою і ганьбою соціальної політики України.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.