Logo
Print this page
У Рівному розпочав роботу Центр сприяння бізнесу

11 липня цього року в Рівному відбулося урочисте відкриття Центру сприяння бізнесу – установи, що створена при Виконавчому комітеті Рівненської міської ради та покликана надавати консультаційну, організаційну, методологічну та інші допомоги підприємцям та охочим розпочати власну справу.

Як зазначив у своєму вітальному слові заступник Рівненського міського голови Андрій Філін, малий та середній бізнес є чи не найважливішим елементом і фактором розвитку будь-якого міста, регіону, країни, а створення сприятливих умов для його розвитку є питанням надзвичайної ваги. Саме зробити крок назустріч бізнесу та стати ще однією сходинкою між ним та владою міста і має на меті Центр сприяння бізнесу.
Планується, що до роботи Центру буде залучено спеціалістів, які щоденно (усно та письмово) надаватимуть відповіді на запитання щодо започаткування власної справи, отримання тих чи інших дозвільних документів, особливостей здійснення бухгалтерського обліку; консультуватимуть щодо розробки стратегії розвитку підприємства, бізнес-плану. Раз на місяць в Центрі відбуватимуться «Дні дозвільних установ» - виїзні консультації представників фіскальних, реєстраційних та контролюючих органів.
Також в найближчих планах Центру проведення навчальних заходів: 4 тренінги «Школа бізнесу», щомісячні навчальні семінари, курси вивчення польської мови.
Особливе місце в діяльності Центру займатиме сприяння підприємцям в налагодженні співпраці з іноземними партнерами. Присутній на церемонії відкриття представник адміністрації міста Люблін (Польща) Кшиштоф Лонтка зазначив, що люблінські підприємці зацікавлені в контактах з місто Рівне і створенні єдиного офісу, де акумулюватиметься вся необхідна інформація, – це важливий крок назустріч один одному.
Участь в церемонії відкриття взяли також заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов, керівники дозвільних установ міста та області, підприємці, журналісти.
Центр сприяння бізнесу створено в рамках проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівне та Люблін», що фінансується з Програми Транскордонного співробітницва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 Європейського Союзу.

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.